O nás

Vitajte na stránkach našej spoločnosti Feast. Zaoberáme sa predajom rôznych druhov solí, rovnako ako poradenstvom pri výbere zariadenia na úpravu vody.

U nás vo Feaste vám ponúkame naše dlhoročné skúsenosti a služby v oblasti predaja soli, výrobkov zo soli, chemických, potravinárskych a kŕmnych surovín. Založení sme boli v roku 1996 s prvotnou myšlienkou zabezpečiť chemické suroviny pre priemyselných klientov. Súčasťou našej vízie spokojného zákazníka, ktorý sa k nám vždy rád vráti, je už od začiatku zabezpečenie kompletného servisu a spoľahlivé dodanie tovaru, ktoré považujeme za samozrejmé. V súčasnosti vám ponúkame pomerne široký sortiment solí pre priemyselné využitie, potravinárstvo a poľnohospodárstvo. Naše produkty sa tešia obľube ako medzi priemyselnými klientmi, tak v domácnostiach.

Predaj soli so silným zázemím

Dokonalým poznaním trhu a požiadaviek všetkých našich zákazníkov sa naša spoločnosť Feast úspešne etablovala v mnohých slovenských podnikoch. Rovnako sme nadviazali dlhodobé obchodné vzťahy s výrobcami soli v EÚ, prevažne v Nemecku a Poľsku. Naša spolupráca s obchodnými partnermi prebieha na báze uzavretých celoročných kontraktov, ktoré prispievajú k stabilite ceny, ako aj plynulému plneniu záväzkov voči odberateľom. V priebehu krátkej doby sme si tak dokázali zabezpečiť pôsobnosť medzi poprednými spoločnosťami v oblasti predaja soli na Slovensku. Chcete zistiť viac o našom sortimente solí pre potravinárstvo, poľnohospodárstvo, priemysel alebo úpravu vody a ciest? Čítajte viac.

Poradenstvo o úprave vody

Odvetvie úpravy vody je veľmi blízke problematike soli. Sami sme začali pociťovať problém tvrdej vody na Slovensku a rozhodli sme sa pomáhať aj vám, aby ste ho vy už riešiť vôbec nemuseli. Využite naše skúsenosti a nechajte si od nás poradiť vo výbere tých najlepších zariadení na zmäkčovanie vašej tvrdej vody. Iná technológia, zvaná reverzná osmóza, vám bude filtrovať škodliviny a nečistoty z pitnej vody a dopĺňať ju o minerály. Výdajníky vody vám zase zabezpečia pravidelný pitný režim aj bez nutnosti dokupovania barelov s vodou. Trápi aj vás tvrdá voda, vysoké náklady na ohrev a kaziace sa spotrebiče? V tom prípade čítajte viac.

Spoľahlivé dodanie a prevzatie tovaru

Ak pre vašu potrebu vyžadujete podlimitné množstvá tovaru, ponúkame vám možnosť priameho odberu z nášho distribučného skladu na Rastislavovej ulici v Nitre. Tovar si tu vždy môžete jednoducho zakúpiť a prevziať.

Rovnako sa tu s nami môžete kedykoľvek poradiť o používaní našich produktov alebo ďalších problémoch, ktoré vám pomôžeme vyriešiť.

Rovnako vám ponúkame aj možnosť dodania tovaru priamo k vám. Formu, spôsob a cenu si vždy jednoducho a rýchlo dohodnete s našimi pracovníkmi, aj s využitím kontaktného formulára nižšie.

    Napíšte nám

    V prípade akýchkoľvek otázok alebo vypracovania nezáväznej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

    Odoslaním formulára prejavujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle informačnej povinnosti pri poskytnutí osobných údajov.